COŞKUNÖZ HAVACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Coşkunöz holdingin çatısı altında olmanın verdiği gurur ve sorumlulukla her zaman yüksek standartlarda üretiyor ve hizmet veriyoruz.

Ülkemizin savunma ve havacılıktaki kalite çizgisini en üst noktalara ulaştırma gayesiyle çıktığımız yolculuğumuzda, bugün sektörün önde gelen entegre çözüm ortakları arasındayız. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde yer alan 11.750 metrekare büyüklüğündeki kapalı, 33.000 metrekare açık üretim tesisimizde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Havacılık ve uzay alanında sabit ve döner kanatlı platformlar için gövde montajı, yapısal parça üretimi, kabin içi bitmiş ürün üretimi ve montajı konularında faaliyet gösterirken, uydular için yapısal parça üretimi de yapıyoruz.

Savunma sektöründe ise detay parça üretiminden anahtar teslim sistemlere kadar geniş bir yelpazede sitem ve alt sistem tasarım, üretim, test ve entegrasyonları  gerçekleştitiyoruz.

Kendi bünyemizde bulunan tasarım, analiz kabiliyeti ve sektör ihtiyaçlarına hakimiyetimiz ile ileri düzey mühendislik ve ürün geliştirme-iyileştirme faaliyetleri gerçekleştiriyor, gerektiğinde kavramsal tasarımdan prototip üretimi ve seri üretime uzanan yolda sıfırdan bitmiş ürün teslimatına kadar bütünsellik içinde çalışıyoruz.

2006’da başlayan hikayemizde, Coşkunöz Holding’in değişmez kültürü olan “sürekli iyileşme tutkusu” sayesinde hiç ara vermeden, yüksek süratle çok büyük gelişmeler katettik. Kaynak, montaj, entegrasyon, tasarım ve mühendislik gibi hizmetlerimiz ile sektörümüze değer katmanın mutluluğunu ülkemize fayda sağladığımızın bilinciyle yaşadık. 

Helikopterler (Helicopters)

Helikopter Orta Gövde Montajı

Uçak Gövde Parça Üretimi

Kanister

Taret

Füze Taşıma Sandıkları

Stator

Rotor

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.