ÇEL-MER ÇELİK ENDÜSTRİ A.Ş.

1986’da İstanbul Bayrampaşa’da haddehane olarak üretime başlayan ÇEL-MER, Bugün 95.000 m² açık, 17.000 m² kapalı alan üzerinde Gebze/Kocaeli bölgesinde yarı kontinü modern bir haddehane durumunda olup, kabuk soyma, taşlama ve soğuk çekim olanaklarını kullanarak vasıflı çelik üretimi alanında faaliyetini sürdürmektedir. Üretilen kesitler altıköşe, yuvarlak, kare, lama ağırlıklı olmak üzere müşteri taleplerine bağlı özel kesitlerdir.
Ürettiğimiz ana çelik kaliteleri otomat çelikleri, Sementasyon çelikleri, Paslanmaz çelikler, Takım çelikleri, Islah çelikleri, Yay çelikleri, Karbon çelikleri olmakla beraber özellikle savunma vb. Yüksek alaşımlı malzeme kullanan sektörlerden gelen taleplere istinaden değişik alaşımlar ile de çalışmaktayız.
Şirketimizin üretimi müşteri sipariş bazlıdır ve üretim yelpazesinin büyüklüğünden dolayı çok farklı sektörlere hitap edebilmekteyiz. Bunların başında otomotiv sanayi, otomotiv yan sanayi, Savunma sanayi, El aletleri sanayi, Zirai makineler ve aletleri, Beyaz eşya sanayi, Makine üreticileri, Gemi sanayii gelmektedir.

Düşük Alaşımlı Çelik (Low Alloy Steel)

Magnezyum ve Alaşımları (Magnesium and Its Alloys)

Nikel (Nickel)

Paslanmaz Çelik (Stainless Steel)

Titanyum ve Alaşımları (Titanium and Its Alloys)

Yüksek Alaşımlı Çelik (High Alloy Steel)

Yay Çelikleri

Islah Çelikleri

Sementasyon Çelikleri

Otomat Çelikleri

Paslanmaz Çelikler

Takım Çelikleri

Çelik Profil

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.