ÇEKİNO Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Çekirdek İnovasyon olarak, kuruluşumuzdan bu yana proaktif ve bağlam tabanlı teknolojilerimiz, veri merkezli entegre çözümlerimiz ve saha tecrübemiz sayesinde öncü teknoloji şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.
Ülkemizin önde gelen kamu kurumları başta olmak üzere; inşaat, sağlık, finans, savunma ve eğitim vb. özel sektör kuruluşlarında da geliştirdiğimiz Gardiyan ürünümüzle sektör bağımsız olarak hizmet vermekteyiz.Ürün, hizmet ve projelerimiz, dünyanın birçok bölgesinde pazar alanı bulmakta olup; uluslararası pazarlardaki yetkinliğimizle de 8 ülkede, 42 müşteri, 11 sektörde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Yurt içi ve yurt dışında bulunan ofislerimiz ve profesyonel ekibimizle geliştirdiğimiz üstün kabiliyetli Gardiyan ürünümüzün yanı sıra;
 • İhtiyaca Özel Yazılım Projeleri geliştiriyor,
 • Yenilikçi ve yaratıcı AR-GE Projeleri hazırlıyor,
 • Dış Kaynak Bilişim Personeli (Outsource) desteği sunuyor,
 • Dijital Olgunluk Danışmanlığı ile kurumların dijital dönüşümlerine katkıda bulunuyor,
 • Maliyetli ve ciddi güvenlik riskleri içeren Veritabanı Göçü’nü güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
Sektör deneyimimiz ve teknoloji alanındaki temel yetkinliğimiz doğrultusunda kullanıcılarımıza üstün ve uzun vadeli ekonomik faydalar sağlama hedefiyle, ürün ve hizmetlerimizin sunduğu sayısız kolaylaştırıcı özeliğinin yanı sıra kurumları birden fazla 
yazılım ve program ihtiyacından kurtarıyoruz. Kurum içinde oluşan tehditlerin hızlıca tespiti ve analizi, uygulama dağıtımların kolaylaştırılması, yeni nesil ağ koruması, veri güvenliği ve sistem görünürlüğü için sistem odaklı bir yaklaşım sunuyor; ihtiyaçları geliştikçe kurumlara özel hizmetlerimizi de sürekli genişletiyoruz.

İstemci Yönetimi

Eksiksiz Otomatik Yama Yönetimi

Güvenli Erişim

Eksiksiz Dosya Güvenliği

Envanter yönetim aracı

Kimlik Yönetim Sistemi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.