C-PROT SİBER GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Global ölçekte faaliyet gösteren şirket; kullanıcıların siber güvenlik problemlerini yenilikçi metotlarla çözen, kullanıcı deneyimini ön planda tutan, farklı platformlarda kullanılabilen küresel pazara hitap eden özgün siber güvenlik ürünleri geliştirmektedir. Geliştirmiş olduğu siber güvenlik ürünleri başta savunma sanayi olmak üzere, elektronik haberleşme, enerji, bankacılık ve finans, kritik kamu hizmetleri ile ulaştırma sektörlerinde kullanılmaktadır.

C-Prot, dünyada sayılı şirketlerin sahip olduğu en yüksek kriterli OPSWAT, STARCHECK, SKD AWARDS, VB100 ödüllerine sahiptir.

C-Prot, “European Expert Group for IT-Security”, “Anti-Malware Testing Standards Organization” ve “Association of anti Virus Asia Researchers” üyesidir.  Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi üyesi de olan C-Prot, Türkiye Siber Güvenlik Kümelenmesi ödüllerinde "En Fazla Ükeye İhracat Yapan Firma” ödülünün sahibi olmuştur. C-Prot, 2022 yılında SAHA İstanbul ~ Savunma, Havacılık ve Uzay Kümelenmesi’ne üye olarak kabul edilmiştir.

C-Prot; müşterilerine en iyi uç nokta koruma ürünlerini sunma taahhüdünü sürdürürken, akıllı televizyonlardan, mobil cihazlara kadar geniş bir yelpazede bulunan yüksek teknolojili siber güvenlik ürünleri ile dijital dünyada güvende kalmanızı sağlamaya devam edecektir.

C-Prot; bireysel ve kurumsal platformlarda; Android, Windows, Linux, MacOS, iOS,  HarmonyOS ve donanım tabanlı siber güvenlik ürünleri üretmektedir.

Siber Güvenlik

Antivirüs

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.