BURAKCAN KALIP SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Burakcan Kalıp 2008 Yılında Cam Ev Eşyası için Hassas Talaşlı Kalıp ve Kalıp Yedekleri İmalatı konusundaki geniş tecrübesi ile hem yurt içi hem de yurt dışındaki müşterilerinin taleplerine yüksek kaliteli hizmet vermek adına kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, zamanın gerekliliğine uygun ekipman ve donanımlarıyla müşterilerin bütün taleplerine hızlı ve tam zamanında cevap vermektedir.

Hassas Talaşlı İmalat konusunda dünyaca ünlü  3, 4 ve 5 Eksenli işleme merkezleri bulunduran firmamız, bunların yanında Plazma Transfer Ark(PTA) tezgahı ile  kaynak işlemlerini yapmaya ve bunun yanında manuel kaynak yetkinliğine de sahiptir. Üretim konusundaki yetkinliğine ek olarak, geniş tecrübeye sahip 2 ve 3 boyutlu tasarım ile Tersine Mühendislik taleplerine de hızlıca cevap verebilmektedir.

Daima ilerisini hedefleyen yönetim anlayışı ile insan ve ekipman geliştirmelerini sürekli hale getiren Burakcan Kalıp, Şişecam A.Ş’nin ana kalıp tedarikçilerinden biri ve dünyada da her kıtaya ihracat yapar hale gelmiştir.

Pres

Üfleme

İplik

Kadeh

Oymak

Borasilikat

TT

Yedek Parçalar

Hassas Talaşlı Kalıp

Kalıp Yedekleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.