BUMESH TEKNİK ENERJİ OTOMOTİV İNŞ.ISITMA SOĞUTMA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

Bumesh Technics kurucularının uzun yıllara varan otomotiv ve üretim tecrübesi ile birlikte 2017 yılında faaliyete başlamış olup, otomotiv parçaları tasarım ve imalatını alanında uzmanlaşmış bir şirket olma niteliği taşımaktadır. Sac ve alüminyum seri parça üretiminin yanı sıra, kalıp tasarım & imalatı alanında da ileri mühendislik ve üretim teknolojilerini kullanarak profesyonel çözümler sunmaktadır.

Ürün ve hizmetlerinde, kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, toplum ve çevreye pozitif katlı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, sektörde daha geniş kitlelere hizmet etmeyi kendine amaç edinerek, yer aldığı sektörde farklılık oluşturup, otomotiv endüstrisinde yeni teknolojileri kullanarak tercih edilen ve rekabetçi bir firma olmayı hedeflemektedir.

Otomotiv sektöründe verimlilik ve kaliteyi, ön plana çıkarıp, standartları belirleyen örnek bir firma olmayı vizyon edinmiş, tasarım ve üretiminde ileri mühendislik ve üretim teknolojilerini kullanarak, hızla büyüyen ve gelişen sektörün içerisinde mutlak yerini muhafaza etkenin yanı sıra, her geçen gün yeni öğretiler edinerek en iyiyi sunmayı amaçlamaktadır.

Otomotiv soğuk şekillendirilmiş metal parçalar ve bu parçalara ait kalıp üretimi

Güç Aktarma Bileşenleri

Alüminyum Isı Kalkanları

Şasi Bileşenleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.