BAŞOĞLU KABLO VE PROFİL SAN. VE TİC.A.Ş.

Başoğlu Kablo ve Profil Sanayi ve Tic. A.Ş. 1980 yılından beri faaliyet gösteren, kazandığı deneyim ile hem ulusal hem de uluslararası alanda söz sahipliği yapan ve sektöründe lokomotif firma konumunda yer almaktadır.

Firmamızın misyonu; güvenilir ürün yelpazesi oluşturmaktır. Hizmet kalitesi ve rekabetçi konumu ile tercih edilen firma haline gelmektir. Firmamızın en temel özelliği yenilikçi bakış açısı ile gelişime ve değişime öncülük yapmaktır.

Başoğlu Kablo müşterilerini birer iş ortağı olarak görmektedir. Firmamızın stratejisi kaliteden ödün vermeden hızlı, zamanında ve esnek üretim anlayışıyla memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Hizmet verdiği ana sektörler; İnşaat, Beyaz Eşya, Aydınlatma, Demir Çelik ve Cam Sanayi, Otomotiv ve Raylı Taşımacılık Madencilik, Sağlık, Gıda, Gemi İnşası, Makine ve Elektrik Sanayisidir.

Dünyanın dört bir yanına ihracat yapan firmamızın çalıştığı başlıca ülkeler; Avusturya, Bulgaristan, Şili, Çek Cumhuriyeti, Mısır, İngiltere, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Marshall Adası, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovenya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Azerbaycan, Lübnan, Suudi Arabistan, Çin, İrlanda ve Birleşik Arap Emirlikleri’dir.

Merkezi İstanbul’da yer alan şirketimizin üretim alanlarının ikisi Bolu’da, biri Çerkezköyde ve diğeri Polonya’dadır. 16.500m2 açık alan, 11.500m2 kapalı üretim alanı ve 1.000m2 depolama alanı ile toplanda 29.000m2lik tesislerimizde uluslararası standartlar çerçevesinde üretim yapmaktadır.

Kendi alanında ilklerin öncülüğünü yapan Başoğlu Kablo, Amerikan UL onaylı silikon ve PVC kablo imalatını yapan Türkiye’deki ilk firmadır.

SIMH-OTM markasıyla FE 180 sınıfı Silikon Yangın Güvenlik Kablosunu bilgi birikimi ve tecrübesiyle ülkemizde gerçek anlamda üretebilen ilk firma konumundadır.

Güneş enerjisi sistemlerinde kullanılan “Fotovoltaik (Photovoltaic)” Kablo üretimine “BAŞOĞLU SOLARATM” markası altında başlamış ve ürünlerin TÜV sertifikası ile belgelendirmiş Türkiye’de ilk firmadır.

Kablo

Enjeksiyon

Kompresyon Kalıplama

Conta Gruplama

Kablo Gruplama

Silikon Komponent

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.