AYROTEC MÜHENDİSLİK DANIŞMANLIK ÜRETİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Ayrotec Mühendislik Eylül 2017’de savunma, havacılık ve uzay sektörlerine ürün tasarımı, mühendislik ve üretim hizmetleri vermek üzere İstanbul’da kurulmuştur. Kurucusu Pembe Çiğdem Akbaş savunma sektöründe 10 yıldır mekanik tasarım mühendisi olarak çalışmıştır. Aselsan için üretilen el bilgisayarları, modem, yönlendirici, AC/DC çeviriciler, Yaltes için üretilen operatör konsolu gibi projelerde aktif olarak rol almıştır.
Endüstriyel tasarım, mekanik tasarım, mühendislik analizleri, teknik dokümantasyon, test, doğrulama, prototipleme ve üretim faaliyetleri firmanın temel kabiliyetleri arasında yer almaktadır. Üretim faaliyetleri Ankara ve İstanbul’da bulunan alt yükleniciler ile sağlanmaktadır.
Ayrotec, Yaltes’in alt yüklenicisidir. Bitirilen projeler arasında operatör konsolu tasarımı ve üretimi, sağlamlaştırılmış ekran tasarımı, geliştirme kiti tasarımı ve üretimi, şok ve titreşim testleri için fikstür tasarımı yer almaktadır. Havelsan iş ekosistemi değerlendirme süreci devam etmektedir.
Orta vadede firma bünyesinde elektronik tasarım ve yazılım ekipleri de oluşturularak, birim tasarımı ve üretimi faaliyetleri yapmak hedeflenmektedir.

Operatör Konsolu Tasarımı & Üretimi

Sağlamlaştırılmış Ekran Tasarımı

Geliştirme Kiti Tasarımı & Üretimi

Şok & Titreşim Test Fikstür Tasarımı

Askeri Tip Klavyeler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.