AYMAKSAN AYLA MAK.SAN. A.Ş

1970 yılında kurulan firmamız, 1990 yılından itibaren üretimlerinde uzmanlaşma yolunu seçerek, ilaç, gıda, kozmetik, kimya, kâğıt, temizlik ürünleri, kırtasiye, boya, yapı kimyasalları, petrokimya, tekstil ve deri kimyasalları, plastik v.b. sektörlerinde kullanılan makineleri üretmektedir. Üretim programımızda bu sektörlerin birbirine benzer alt yapıya sahip ambalaj besleme&akümlasyon&temizleme / dolum / kapama / etiketleme operasyonlarında kullanılan ambalaj makinelerini ve aynı sektörlerin proses makineleri yer almaktadır.
AYMAKSAN AYLA MAKİNA SANAYİ A.Ş. olarak müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak, kaliteli-sağlam-ekonomik çözümler sunmak ve etik kurallara koşulsuz bağlılık en önemli değerlerimizdir. Müşterilerimize taahhüt edilen performansı ve hassasiyeti sağlayan, ileri teknolojiye sahip makineleri
sunmak vazgeçilmez ilkemizdir. Müşterilerimiz arasında İSO 500 de ilk sıralarda yer alan firmaların yanı sıra KOBİ’ler de yer almaktadır. Uzun yıllardır makine imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamızın makineleri dünyanın 26 ülkesinde çalışmaktadır. 2016 yılı başına kadar eldesi zor olan, müşteri başına 3,4 adet makine satış rakamını sağlayabilmiştir. Firmamızın çalışma sisteminin ve makinelerimizin farkını en iyi teyit eden faktörlerden biri de budur.
Birinci hedefimiz sürekli gelişime ve rekabete açık, en yeni teknolojileri uygulayan, geçmişi ile gurur duyan, geleceğe güvenle bakan, bölgemizde uluslararası tanınırlığa ulaşmış firma olmaktır. Makine imalatı sektöründe 1970 yılında işe başlayan kurucumuz Nezir AYLA’ dan ve referanslarımızdan aldığımız güç ile hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Ambalaj Makineleri

Proses Makineleri

Dolum

Kapama

Dolum Kapama (Ekoline)

Etiketleme

Proses

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.