AYGÜN END. MAK. İMALAT BAKIM ONARIM TAAHHÜT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız Hüseyin Aygün tarafından 2000 yılında makina bakım işletmesi olarak kurulmuştur. Makina ve üretim hattı bakımı hususunda 2008 yılına kadar profesyonelleşmiş ve bünyesine talaşlı imalatı da dahil etimiştir.   2015 Yılında limted olarak yeni yapıya geçen firmamız, bölgesel olarak bakım ve imalat hususunda öncelikli tercih haline gelmiştir.

Firmamız 2015 yılında başlayan ve bugün artarak devam eden ivmelenmede Çevresinde üniversiteler ile anlaşma yapmış ve AR-Ge İnovasyon Bölümü’nü kurmuş ve daha önce bakımını yaptığı ve yerli olmayan bütün makineleri yerlileştirmeyi hedeflemiştir. Bununla birlikte özel makina ve üretim hatlarını projelendirmiş ve üretimini gerçekleştirmiştir. Bu gün bizi tercih eden müşteri portföyümüzde dünyaya mâl olmuş 20’ye yakın şirket bulunmaktadır.  Çözüm ortağı olduğumuz bazı firmalar; Prelli (Ana tedarikçi), Tosyalı (Asil tedarikçi)  Kalibre Boru (Asil tedarikçi),  Yıldız Entegre (Asil Tedarikçi), Al-Co (Asil Tedarikçi), Hayat Kimya (Asil tedarikçi) olarak sayılabilir.

Şirketimiz ülkemizin gelecek hedeflerine bağlı olarak, 2023 yılına kadar teknoloji transferleri ve yeni teknoloji üretimi hususunda daha önce faaliyet gösterdiği alanda ve projelerini yaptığı alanda Ulusal ve uluslararası marka olmayı hedeflemiştir.

Makine Bakımı

Üretim Hattı Bakımı

Çelik Konstrüksiyon

3 - 4 - 5 Eksenli Frezeleme Makinesi

Lastik Sektörüne Üretim

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.