AXİS MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ AKADEMİSİ A.Ş

AXİS MÜHENDİSLİK VE TEKNOLOJİ AKADEMİSİ A.Ş.  25 Yıllık farklı sektörlerde Farklı endüstrilerde farklı alan farklı ürün ve hizmet segmentlerin de Tasarımdan Satış sonrası aktivitelere kadar dayanan Galobal ve yerli uzmanlık, tecrübe ve bilgi birikimlerini Müşterilerinin beklentilerini karşılayacak ,müşteri memnuniyeti yaratacak etkide Sürdürülebilir, Teknik, Teknolojik, Çevreci, Kaliteli ,insana Saygılı ,Akademik, Esnek, Dinamik ve Digital teknolojileri ihtiva eden İş modelleri ve İş çözüm/Uygulamaları ile Tüm sektörlere aynı bilinde ve Kültürde  sektörlerin ihtiyaçları  doğrultusunda Mühendislik-Teknoloji -Akademi  faaliyetlerini gerçekleştirmek amacıyla Yola çıkmış bir sanayi kuruluşudur.

Yenilikçi, Kaliteli, Çevreci, ekonomik ve sürdürülebilirliğin olmazsa olmaz olduğu TÜM SEKTÖR’lere hizmet veren Şirketimiz, tüm yatırım ve faaliyetlerine  bu hassasiyetlerini gözeterek devam etmektedir. Edecektir. Ülkemiz  ve Siz değerli iş ortaklarımız için en üst katkıyı sağlayacak yerli ve milli bir imalat sanayi ve mühendislik altyapısının oluşturulması için çalışacağız.

Faaliyet alanlarımız Mühendislik Plastikleri,(pp,pa,ps,pc,pom pet,Pbt,tpe vb)Kompozit, Kauçuk alanında Ürün gerçekleştirme ve formülasyonlar üzerinde Mühendislik faaliyetleri yapmaktadır.

Teknoloji Olarak Otomasyon,Endüstrii 4.0,Yapay zeka konularında Makia İnsan proses haberleşmeleri ve yalın üretim faaliyetleri yapmaktadır.

Akademi olarakda teknik eğitimler ile Kalite ,Makina,Kimya mühendislikleri alanında Hizmet vermektedir.


Plastikler (Platics)

Mühendislik Plastikleri

Kauçuk Malzemeler

Proses İyileştiriciler

Kimyasal

İş Modülleri Projeleri

Yazılım

Dijital İkiz Hizalama Teknolojileri

Kalite & Kalite Yönetim Sistemi Modulü

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.