ATEŞÇİ MEDİKAL MÜHENDİSLİK MAKİNA İNŞAAT YAPI ELEM.AV SPOR MALZ.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ateşçi, iş yaşamına 2002 yılında, ulusal ve uluslararası piyasaya sunulan kurşun ve saçma çeşitlerini içeren kurşun tabanlı av malzemeleri üretimiyle başladı. Pazardaki makine talebi, Ateşçi’yi makine tasarım ve üretimine yönlendirmiş oldu. Kısa sürede özgün dizaynı ile makinelerimiz iç ve dış piyasalarda kendine yer buldu. Savunma sektörünün ihtiyaçları da gözetilerek ürün çeşitliliği artmaya başladı ve Tel Çekme, Mermi Çekirdeği Pres, Kovan Tırnak Açma ve Boy Kesme makinaları şirketimiz envanterine girdi. Bununla birlikte, üretim tecrübemizin de katkısıyla bugün tam mühimmat hattı için gerekli her türlü pres ve otomasyon makineleri ile ilgili kalıp setlerini üretme kapasitesine erişmiş bulunmaktayız.

Ateşçi, bünyesinde 20.000’den fazla fabrika ve üretim merkezinin bulunduğu Orta Doğu’nun en geniş organize sanayi bölgesi OSTİM’de yer almaktadır. Bu sayede, yüzlerce alt yükleniciyle yakın çalışma fırsatına sahiptir. Ayrıca, konumunun vermiş olduğu avantajın da yardımıyla Ateşçi, dünyada kendisinden çok daha fazla tecrübeye sahip mühimmat hattı üreten uluslararası rakipleri arasında yerini almıştır. Türkiye’de ise komple mühimmat hattı kurabilen tek firmadır.

Ateşçi, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek, bilgi birikimini artırmak ve yeni pazarlara erişim sağlamak amacıyla düzenli olarak uluslararası savunma sanayi fuarlarına katılım sağlamaktadır.

Kurşun Tabanlı Av Malzemeleri

Tel Çekme

Mermi Çekirdeği Pres

Kovan Tırnak Açma 

Boy Kesme Makineleri

Pres ve Otomasyon Makine Kalıp Setleri

Dinamik Dolum Makinesi

Küçük Dolum Makinesi

Ağırlık Tartma Makinesi

Mekanik Mastarlama Makinesi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.