ASLAN MAKİNA SANAYİ

Aslan Makina Sanayi 1989 yılında Ankara ‘da Abdülmuttalip Boybey tarafından kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir tecrübeli ekibimiz ile birlikte müşterilerimiz için kompleks parçalar üretim montajlarını yapmaktayız. 2010 yılından bu tarafa Türk Savunma Sanayisi için azimle çalışmaktayız ve biz çalışmakta olduğumuz savuma, havacılık ve uzay şirketlerinin %70’nin onaylı alt yüklenicisi olarak bulunuyoruz.

Bu yüzden biz savunma ve havacılık için ürettiğimiz hassas ve yüksek kalite gereksinimi olan parçalarda oldukça başarılı olduğumuzu düşünmekteyiz. Makine parkımızdaki çeşitlilik ve kalite kontrol odamıza yer alan çok yüksek hassasiyete sahip ölçüm cihazları firmamızı alanında güçlü yapmakta ve firmamızın profesyonel ilgi alanı hassas işleme olmaktadır.

Aslan Makine Sanayi kurulduğu günden bugüne vizyonunu üretim alanında son teknolojiyi kullanıp uluslararası arenada saygı ve itibar kazanmak olarak belirlemiştir. Müşterilerimize taahhüdümüz donanımlı müşteri hizmetimiz ve sağlam etik yapımızla birlikte güven oluşturarak hem savunma hem de ticari ürünlerin üretimini yapmak, geliştirmek, kalitesinden emin olarak zamanında ve güvenilir bir şekilde teslimatını yapmak.
– Firma adına ait patentli ürün sayısı: 2

Beton Kesme Makinesi

Tıbbi Cihazlar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.