ARGELOG AR-GE MERKEZİ YÖNETİM DANIŞMANLIĞI VE YAZILIM HİZMETLERİ A.Ş

ARGELOG’un temelleri 2013 yılında atılmıştır. İlk yıllarında özellikle danışmanlık hizmetlerine odaklanılmış; TÜBİTAK destekli projelerin yönetimi ve Ar-Ge merkezi yönetimi faaliyetleri için özelleştirilmiş çözümler sunulmuştur. 
2015 yılında ürünleşme sürecini tamamlayarak Ar-Ge Merkezleri için güvenilir veriye  dayalı yönetim sistematiği sunan ARGELOG ARGE Yönetimi Modülü tamamlanmıştır. İlk yılında üç büyük müşteriye ulaşan bu ürün; müşteri ihtiyaçlarını anlama ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli yenilenme yeteneği ile ilk müşterilerinin tümüne halen hizmet vermeyi sürdürmektedir.
2016 yılında TÜBİTAK MAM Nano Teknoloji kümelenmesine hizmet verecek Ortaklık Projeleri ve Üniversite-Sanayi İşbirliklerine yönelik araçlar geliştirilmiş ve bu alanda önemli bir uzmanlık kazanılmıştır. 
2016 yılında Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (ISO 27001) Belgesi alınmış ve 2017 yılında ilk kez savunma sanayiinde bir müşteri için, yüksek güvenlik standartlarını karşılayan tesiste kurulu (on premise) çözüm sunulmuştır.
2017 yılından itibaren yüzün üstünde kullanıcıya sahip çok sayıda büyük ARGE Merkezine bulut tabanlı veya tesiste kurulu çözümler sunulmuştur.
2022 yılında Uçtan Uca İnovasyon Çözümü sunma hedefi ile ürün portföyü genişletlmiş; ARGELOG Teknoloji Yönetim Modülü ve ARGELOG İnovasyon Yönetim Modülü tasarlanmıştır.
2023 yılında ilk sürümü yayımlanan ARGELOG Teknoloji Yönetim Modülü aynı yıl içinde ilk müşterisine ulaşmıştır. 
ARGELOG; yenilik, uzmanlık ve güvene dayalı hizmet anlayışı ile Ar-Ge ve inovasyon yönetimi alanlarında öncü çözümler sunmaktadır. Bizler, teknolojinin ve inovasyonun gücüne inanarak, müşterilerimizin yarınlarını bugünden şekillendirmelerine yardımcı oluyoruz.

Proje Yönetimi ve Takibi (Project Management and Control)

Araştırma ve Teknoloji Yönetimi (Research & Technology Management)

Teknoloji Yönetimi

İnovasyon Yönetimi

Ar-Ge Projesi Yönetimi

Ar-Ge Merkezi Yönetimi

Laboratuvar Yönetimi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.