ANSAN HİDROLİK SAN. MAK. İNŞ. TURZ. TİC. LTD. ŞTİ

2006 yılında kurulmuş bulunan şirketimizin, Ülkemizin 2005 yılı itibariyle Avrupa Birliği entegrasyon çalışmaları çerçevesinde yeniden düzenlenen iş güvenliği yasalarıyla, imal edilen makinelerimizin her türlü̈ sektörde, yüksekte personel çalıştırılacak her işte, kullanımının yasal zorunluluk haline geldiği görüldüğünden, yurt içi piyasa ihtiyacının da açık olduğu ve gelecekte bu ihtiyacın artarak devam edeceği anlaşıldığından, sektör tercihi bu yönde yapılmıştır. Kurulduğu tarihte sanayi bölgesinde küçük bir iş yerinde başladığımız imalat işlerine, büyümeden kaynaklı olarak zaman içerisinde değişik iş yerlerine sahip olmuş firmamız, şu anda gelecek ihtiyaçlarını da dikkate alarak, 12000m2 açık alana ve 3000m2 kapalı alana sahip bir işletmedir.
Bünyesinde 12 beyaz ve 18 mavi yakalı çalışanla 30 kişilik bir nüfusa sahiptir, Yıllık 200-250 adet makine imal etme kapasitesine sahip olan firmamız, Türkiye’nin yurt içinde giderek artan talebi ve firmamızın zaman içerisinde kendi oluşturduğu ihracat bölgesi, müşteri potansiyelinin artan taleplerine cevap verebilmek için, kendisini her geçen gün yenilemekte, makine ve işyeri yatırımları yapmaktadır. Konusunda ihtisaslaşmış bir firma olma hedefiyle, sadece personel yükseltici platform imal etmekte ve ürün çeşitliliğini artırmak için, araştırma geliştirme mühendislik çalışmalarına da ağırlık vermektedir. Yurt içi firmalarına göre; her türlü personel yükselticinin çeşitliliğinin sayısal örneklerinin en fazlasına sahip olan firmamız, yurt dışında imal edilen makinelerin, Türkiye şartlarında ki versiyonlarının proje ve imalat çalışmalarına her daim devam etmektedir. Bu vesileyle müşterimizin yüksekte çalışma taleplerinin en uygun araçla karşılanması arzu edilmektedir.
Yatırımcı ve müşterinin kolay ulaşabilmesini sağlamak ve pazara her bölgeden hitap edebilme hedefiyle, Kocaeli merkezinden ayrı; yurdun Doğu ve Güney Doğu bölgesine de hizmet verebilmek için, Van ilinde 4700 m2 alan içerisinde 2500 m2 kapalı alanlı bir iş yeri yatırımını yapmıştır. Buradan sınır komşu ülkelere de ihracat yapmak hedeflemiştir. Yapmış olduğu bu yatırımla devletin teşvik desteğini almış bir firma konumundadır. 10 yıllık teşvik avantajlarına sahip olmuştur, Bu destek firmamızın daha da büyümesini ve güçlenmesini sağlayacaktır
Kuruluşunun 3. Yılından itibaren ihracat yapmaya başlayan firmamız, bu gün geldiği noktada ürettiği makinelerin, yarısını ihraç eder durumdadır. Bu nedenle ihracat bölgelerinde de kendisini kanıtlamış, süreklilik arz eden dostluklar ve ortaklıklar kurmuştur. Coğrafi olarak jeopolitik bir konumda bulunan Türkiye’nin, bir firması olarak, çevremizdeki Ortadoğu, Kuzey Afrika ve Türki cumhuriyet ülkelerinde, geçmişimizin sağladığı birlikteliklerin (dil, din ve tarih vs.) avantajını kullanmasını bilerek, kısa zamanda, firmamız ihracat potansiyelini yakalamıştır.
Yurt içinde ilk 3 sırada kendisine yer edinen firmamız, kendi öz sermayesi ve kazançlarıyla söz konusu yatırım ve büyümelerini planlamakta olan firmamız, konusunda ihtisas sahibi, mantalitesi ve hedefleri aynı olan sektöründe güçlü imalatçı firmalar ile her türlü birlikteliğe açıktır. Bu avantajlar, yapılacak ortaklık veya işbirliği ile yaratılacak yeni sinerji sayesinde, iş birliğini, güç birliğine çevirerek, yurt içinde ve yurt dışında daha aktif ve güçlü olmayı sağlayacaktır. Bu olayın her iki tarafa da büyük kazançlar sağlayacağı görülmektedir.

Eklemli Teleskopik Platform

Eklemli Platform

Teleskopik Platform

Kendinden Yürüyüşlü Platform

Çekilebilir Platform

Römorklu Platform

Kurtarıcı Platformlar

Araçüstü Vinç Platformlar

Makaslı Platform

Özel Projeler

İş Makineleri

Mobil Vinç Platformları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.