ANADOLU ROBOTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Firmamız, 2021 yılında, Erciyes Teknopark’ta kuruldu. Bu adım, ülkemizin teknolojik ilerlemesine ve insansız sistemler alanındaki başarılarına katkı yapma hedefimizin başlangıcı oldu. Kocaeli Gölcük'te bulunan fabrikamızda kurduğumuz altyapı sayesinde kritik insansız deniz sistemlerin üretimine devam etmekteyiz. Fabrikamız, ileri teknoloji ekipmanları ve laboratuvarları ile üretim sürecinde güvenilirlik ve kalite sağlama konusunda önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerimize en üst düzeyde performans ve güvenilirlik sunmak için sürekli olarak çaba harcıyoruz.

Misyonumuz, insansız hava araçlarında elde edilen başarıyı deniz araçları alanında da yakalayarak, dünya çapında ses getirmektir. Bu hedef doğrultusunda, genç ve dinamik mühendislerden oluşan ekibimiz özellikle İnsansız Sualtı Araçları ve İnsansız Deniz Araçları gibi alanlarda robotik çözümler geliştirmek için sürekli olarak yeni fikirler üretiyorlar. Firmamızın mühendislik ekibi, çeşitli disiplinlerden gelen mühendisler tarafından oluşturulmuştur. Makine Mühendisleri, Elektrik Elektronik Mühendisleri, Haberleşme Mühendisleri ve Bilgisayar Mühendisleri gibi farklı alanlardan gelen kurucu ekibimiz, bir araya gelerek güçlü bir sinerji oluşturuyorlar. Bu çeşitlilik, sunduğumuz çözümlerin yenilikçi ve etkili olmasının en önemli sebebidir.

Robotik alanında sunduğumuz hizmetlerin yanı sıra, üretim altyapımızla, model üretimi ve hassas makina parçaları üretimi gibi alanlarda da çözümler sunmaktayız. Bu, müşterilerimize endüstriyel ihtiyaçları için özel ve güvenilir çözümler sunmamızı sağlıyor. Ayrıca, Endüstriyel 3D yazıcılarımız sayesinde, müşterilerimize hızlı prototipleme ve güvenilir imalat çözümleri sunuyoruz. Bu teknoloji, müşterilerimizin ürünlerini hızlı bir şekilde geliştirmelerine ve piyasaya sürmelerine yardımcı oluyor.

Firmamız sadece insansız araçlar alanında değil, aynı zamanda geniş bir teknoloji yelpazesinde hizmet vermektedir. Müşterilerimize yenilikçi çözümler sunmak için sürekli olarak çalışıyor ve teknolojinin sınırlarını zorluyoruz.

Su Üstü Harp Platformları (Naval Combat Sea Surface Platforms)

İnsansız Görev ve Devriye Tekneleri ( USV )

İnsansız Sualtı Araçları ( ROV )

Kritik Üretim Teknolojileri

Uçuş Kontrol Sistemleri

Test Sistemleri

İnsansız Sistem, Ekipman Bileşenleri

İnsansız Sualtı Otonom Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.