ALUMINANCE ALUMİNYUM SAN.VE TİC.A.Ş.

Türkiye’nin en büyük entegre tesisleri arasında yer alan Zahit Alüminyum, Zahit BALBAY tarafından Adana’da kurulmuş olup Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde alüminyum profil, kompozit panel üretmektedir.

“İstikrar-Güven-Kalite politikası ile pazardaki yerini her geçen gün sağlamlaştırarak ilerleyen Zahit Alüminyum, 2 ayrı fabrikasında, 65.000 m² kapalı olmak üzere toplam 100.000 m² alanda 700 çalışanı ile hizmet vermektedir.

Sektördeki 30 yılı aşkın tecrübesini; dökümhane, kalıphane, ekstrüzyon pres hattı, eloksal yüzey işleme tesisi, elektrostatik toz boya tesisi, ahşap kaplama bölümü, mekanik işlem bölümü, alüminyum kompozit panel boyama ve üretim hattı, Ar&Ge ve kalite kontrol birimlerine aktararak müşterilerine akılcı çözümler üreten bir firmadır.

Zahit Alüminyum’un yapı sistem markası olan Aluminance yapı sektöründeki müşterilerine çözüm ortağı olacak proje bazlı alüminyum sistem profilleri ile hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Aluminance, müşterilerine mimari dizayn ve estetiği dikkate alarak projelerin uygulama detaylarına uygun alüminyum profiller sunmaktadır. Tüm sektörel gelişmeleri, teknolojik yenilikleri ve müşteri taleplerini takip ederek sunacağı proje bazlı yenilikçi çözümleri ile her zaman kalite ve profesyonellikte alanında lider olmayı hedeflemiştir.

Metal ve Metal Matris Kompozit Teknolojisi (Metals & Metal Matrix Composite Technology)

Alüminyum Mimari Sistemler

Alüminyum Profiller

Aluminyum Kompozit Panel

Fotovoltaik Güneş Panelleri Sistemler

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.