Altundöküm Sanayi AŞ

1977 yılında ilk temelleri atılan ve bugün itibariyle geldiği noktada özellikle savunma sanayii başta olmak üzere alüminyum döküm ve bunların işlenmesine yönelik üretim ve pazarlama faaliyetlerini yürüten ALTUN DÖKÜM, hızlı bir gelişme trendiyle sektöründe son derece köklü ve kurumsal bir gelişim süreci içerisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

35 yılı aşkın üretim serüvenini konusunda profesyonel çalışan kadrosuyla Toplam Kalite Anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden sevkiyata, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören Altun Döküm, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslar arası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

Kalitenin bir yaşam biçimi olduğunu benimseyen ALTUN DÖKÜM SAN. A.Ş. 2001 yılında RW TÜV den ISO 9002:1994 belgesini ve 2003 yılında ISO 9001:2000 belgesini almıştır. 2009 yılında TÜV NORD’dan alınan ISO 9001:2008 belgesi ve 2018 yılında alınan ISO 9001:2015 belgesi ile müşterilerin var olan güveni daha da pekiştirilmiştir. Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği dünyanın bir çok ülkesine yönelik ihracatıylada ALTUN DÖKÜM kalitesini ülke sınırlarının dışına taşımanın ve böylece ülkemiz ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ortaya koyduğu ürün ve yaklaşım farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.

Sizlere layık olabilme adına çıktığımız bu yolda, bizleri tercih etmeniz dileğiyle…

Alüminyum döküm ve işleme .
Alüminyum Alçak Basınç Döküm ;
Kokil döküm,
Kum döküm.
Alçak basınç kum döküm,
Isıl İşlem

Havacılık Dökümleri, Alüminyum (Aerospace Castings, Aluminum)

İleri Prototipleme (Advanced Prototyping)

Alüminyum ve Alaşımları (Aluminum and Its Alloys)

Yüksek Ekstra-Yüksek Gerilim Klemensleri

Enerji Grubu

Kalıp Tasarım Üretim

Diğer Ürün Grupları

Alüminyum döküm ve işleme

Alüminyum Alçak Basınç Döküm

Kokil Döküm

Isıl İşlem

Kum Döküm

4 Silindir Havacılık Motor Bloğu

Helikopter Transmisyon Gövdesi

3D Kum Yazıcılar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.