Aldemir Plastik Kalıp ve Makina San.Tic.Ltd.Şti.

Aldemir Ltd., müşterilerine prototip ürün tasarımından nihai üretime kadar geçen tüm süreçlerde hizmet vermekte olup faaliyetlerini talaşlı imalat, plastik enjeksiyon kalıpları, sac işleme kalıpları, alüminyum enjeksiyon kalıpları, plastik enjeksiyon baskısı alanlarında sürdürmektedir.

Yılların getirdiği tecrübe ve konusunda uzman ekibimizle her türlü plastik enjeksiyon, sac işleme, metal enjeksiyon kalıplarının tasarım ve üretimi yapılmakta, kalıp kalitesinin parça üretiminde en önemli etken olduğunun bilinciyle müşteri talepleri eksiksiz karşılanmaktadır.

Müşteri odaklı çalışmayı ilke haline getiren firmamız, projelerinizi tasarım sürecinden başlayarak üretim sürecine kadar desteklemektedir.

Aldemir Ltd., talaşlı üretim, plastik ve alüminyum enjeksiyon kalıpları, sac işleme kalıpları, plastik enjeksiyon baskı alanlarında, bir çözüm ortağı olarak parça/ürün/sistem tasarımdan prototip üretimine, malzeme seçiminden maliyet analizine, kalite kontrol süreçlerinden seri imalat desteğine kadar geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

Talaşlı İmalat (Machining)

Mekanik Tasarım (Mechanical Designs)

Küçük Silahlar (Small Arms)

Makineli Tabancalı Veya Makine Parçaları,30 Mm. Ve Aşağıda (Machine Guns or Machine Gun Parts, 30 mm. and Below)

Tüfekler Veya Tüfek Parçaları, 30 Mm. Ve Aşağıda (Rifles or Rifle Parts, 30 mm. and Below)

Plastik enjeksiyon kalıpları

Sac işleme kalıpları

Plastik enjeksiyon baskısı

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.