Albars Mühendislik ve Vinç Ekipmanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Albars Mühendislik 2016 ylından bu yana vinç ve vinç ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra akülü ve aküsüz transfer arabaları, yük asansörleri, bobin tongları, bobin devirme makinaları, muhtelif tip ve kapasitelerde konveyörler ve çeşitli liman ekipmanları üretimi de yapmaktayız.

2017 yılında imal ettiğimiz uçak motoru tamir ve bakımı için kullanılan ve faydalı model belgesini de aldığımız Fancase Döndürme Makinası, stantlara monteli olarak fabrikaya gelen motorların saha içinde iletimi için imal ettiğimiz 5 ton kapasiteli, hidrolik yükseltme sistemine sahip akülü transfer arabaları, montaj ve demontaj hatlarında uçak motorlarının zeminden desteklenmesi için kullanılan akülü otomatik pedestal imalatlarını yapmaktayız.

Albars Mühendislik, sektörde uzun yıllar boyunca çalışmış olan deneyimli kadrosuyla, müşterilerine en uygun fiyata maksimum kaliteye sahip ürünler sunmayı amaç edinmiştir. Bünyesinde tüm imalatlar uluslararası FEM ve DIN normlarına uygun olarak yapılmaktadır. İmza attığımız her projede doğru mühendislik yaklaşımıyla, kalite anlayışımızdan ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Çalıştığımız firmalarla daima partner firma anlayışı ile yaklaşmak, proseslerin kolaylaştırılması amaçlı mühendislik çözümleri sunmak başlıca hedefimizdir.

Uçak Motor Beşikleri (Aircraft Engine Cradles)

Başlık Kirişi (Header Beam)

Gezer Köprülü Tavan Vinçler (Overhead Overhead Cranes)

Hidrolik Vinçler (Hydraulic Cranes)

Pergel Vinçler (Jib Cranes)

Portal Vinçler (Gantry Cranes)

Vinç Panosu (Crane Board)

Vinç Redüktörü (Crane Reducer)

Uçak Motoru Fancase Döndürme Makinası

Akülü Motor Destek Pedestallar

Akülü Motor Stand Taşıyıcı ve Yükseltici Transfer Arabaları

Muhtelif Tool Taşıma Arabaları

Muhtelif Parça Tutucu Tool İmalatları

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.