Aky Teknoloji Makina Reklamcılık San ve Tic Ltd Şti

AKY Technology, Türkiye ve Dünya Bakliyat Pazarına teknoyenilikleri ve çözüm odaklı hizmetleriyle iz bırakmayı yaşam gayesi olarak belirlemiş bir kuruluştur.

Hububatbakliyattohum ve yağlı tohum gıda işleme teknoloji sanayisi için makineleri bünyesinde barındıran AKY Technology, hasattan sofralara kadarki süreci yöneten teknolojik sistemlerin yaratıcısı, yedek parça tedarikçisi ve montajcısıdır.

AKY Technology’nin bünyesindeki makineler; ürünün hasat sonrasında yabancı maddelerden (toprak, taş, toz vb.) ayıklanarak temizlenmesi ile kusurlu (kırık, az yetişmiş, yabani vb.) tohumun kaliteli olandan ayrıştırılması işlemini gerçekleştirmektedir. Paketleme sürecini yöneten akıllı makineler de hizmet paletini renklendirmektedir.

Makineler, mekanik ve ya bilgisayar kontrollü olarak sınıflandırılmış böylece müşterinin bütçesine uygun alternatifler sunmak amaçlanmıştır. Ayrıca makineler temizlenmek istenen ürüne uyumlu hale getirilebilmektedir ve farklı kapasite seçeneklerine sahiptir.

10 yıllar boyunca Bakliyat sektörüne hizmet veren yöneticileri ve profesyonel ekibiyle faydalı çözümler üreten ve yenilikler yaratan kuruluş hizmet kalitesini daima yüksek tutmaktadır.

Müşteriyle arasındaki güveni tesis etmek de AKY Technology için önemlidir. Dünyanın herhangi bir yerine tesis kurarken her bir parçanın maksimum fayda sağlayacak şekilde seçilmesine ve bir araya getirilmesine dikkat edilir. Karşılıklı anlaşmalar çerçevesinde; tesisin ve makine ekipmanlarının yaşam sürecinde kontrol, parça temin ve tedavi işlemleri kesintisiz olarak verilir.

Ayrıca AKY Technology’de bir hizmet, donanım ya da sistem hayata geçirilirken kullanıcının talepleri göz önünde bulundurularak planlamalar yapılır ve projeler ortak akıl yürütmeler ile şekillendirilir. Müşteriyi doğru yönlendirerek uzun süreli memnuniyet sağlamak AKY Technology’nin öncelikli prensibidir.   

Güçlü iletişim akışı ile uzun soluklu ticari birliktelikler kurmayı hedefleyen AKY Technology, teknoyeniliklerin takipçisi ve mucidi olarak önce Türkiye’de sonra da tüm Dünyada bakliyat ve hububat sektöründeki varlığını daha da hissettirerek çalışma hayatını sürdürecektir.

Şimdi AKY Technology ile teknoyenilik zamanı!

Akustik Algılayıcılar - Aktif (Acoustic Sensors - Active)

Elektrikli Kara Araç Tasarımı

Talaşlı İmalat

Bakliyat Eleme Makinaları

Paketleme Makinaları

Ürün Taşıma ve Silo Sistemleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.