AKSA SİLAH İNŞAAT METAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Aksa Arms 

30 yıllık tecrübeye sahip bir grup tarafından yönetilen AKSA ARMS, büyümek, gelişmek ve dünya pazarındaki rakiplerle rekabet edebilmek için sadece üretmenin değil, daha yüksek kalitede üretebilmenin ve zamanında teslim etmenin de gerekli olduğunu iddia ediyor ve bu anlayışla AKSA ARMS, silah sektöründe yaptığı yeniliklerle adından söz ettirmektedir.Müşterilerin taleplerine bir adım önde cevap vermeyi hedefleyen kurumsal anlayışı, AKSA'yı sadece Türkiye'ye değil, tüm dünyaya açılmaya yöneltmiş ve dünya pazarında var olmaya başlamıştır. AKSA ARMS Dünya pazarında .410 upper, taktikal yarı otomatik av tüfeği ve hibrit sistem bullpup üretimi ile dikkat çekiyor.

AKSA, her geçen yıl artan Ar-Ge çalışmalarıyla yılda yaklaşık 50 bin av tüfeği üretiyor. AKSA, alanında uzmanlaşmış, yenilikçi bakış açısına sahip mühendisleri ile müşteri isteklerine hızlı ve özgün tasarımlarla cevap vermektedir.

AKSA, her türlü silahın plastik veya çelik parçalarını kendi bünyesinde üretebilecek tecrübeye ve 30'dan fazla CNC makinesine sahiptir. AKSA tüfeklerinin ergonomik yapısı, kullanım kolaylığı ve özgün tasarımı sayesinde memnun müşteri kitlesi her geçen gün büyümektedir.

AKSA ihracata yönelik bir fabrikadır ve ürünlerinin %95'ini dünya çapında 50'den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

AKSA ürünleri çok kaliteli ve rekabetçi fiyatları ile tüm dünyada kabul görmektedir.

AKSA av tüfeği sektöründe uluslararası kalitesini kanıtlamış bir firma olarak ihracat oranı istikrarlı bir şekilde yükselmektedir.

MİSYONUMUZ
Tüm dünyada ileri teknolojiden yararlanarak kaliteli ürünler yapmak. Ve silah sanayinin tüm talepleri ile sektörde iz bırakan bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ
Sürekli gelişmek ve müşterilerimize daima daha iyi ürünler sunmak. Rekabet ortamında teknoloji ve kaliteli ürünlerle tercih edilmek ve ürün çeşitliliğini artırmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Tüm çalışanlarımız ve modern tesislerimiz ile ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretim yaparak zamanında, kaliteli, doğru ve eksiksiz ürünler sunmak.

YARI OTOMATİK GAZLI KİNETİK SİTEM TAKTİKAL AV TÜFEĞİ

HİBRİT ÇİFT SİSTEM BULLPUP AV TÜFEĞİ

9 MM KURU SIKI TABANCALAR

9 MM PİPET TÜFEKLER

POMPALI AV TÜFEĞİ

YARI OTOMATİK TÜFEKLER

AR-15 YEDEK PARÇALARI

AR-10 YEDEK PARÇALARI

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.