AKSA MOTORLU ARAÇLAR PLASTİK KİMYA MAKİNE METAL SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş.

Aksa RunFlat, Türk Savunma Sanayii ihtiyaçları doğrultusunda 2011 yılında Ankara’da faaliyete başlamış olup, kurulduğu günden itibaren RunFlat konusunda tasarımdan teste tüm süreçleri bünyesinde gerçekleştirmekte ve gelişimine sağlam adımlarla devam etmektedir.

2011 yılında TOMA için RunFlat Sistemi geliştirilmesi çalışmalarına başlamış olan firmamız, bugün tüm tekerlekli kara araçları için sistem tedariği yapabilir seviyeye ulaşmıştır. Ayrıca, Savunma Sanayii ihtiyaçları dışında; İç Güvenlik, Kamu, İş Makinesi ve Özel (VIP) araçlar için de RunFlat tasarım ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Sadece ürün tedariği değil, satış sonrası teknik destek ve montaj aşamasında ihtiyaç duyulan özel aparatların  geliştirilmesi ve tedariği konularında da her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır.

Alanında uzman malzeme tedarikçileri ile kaliteyi hammadde aşamasında garantiye alırken, müşteri beklentilerinin üzerine çıkmayı her zaman ilke edinmiş, giriş hammadde kontrolünden proses ve son kontrollere kadar her aşamada kalite anlayışı ile hizmet verilmesi amaç edinilmiştir. Ayrıca, tasarlanan ve üretilen tüm ürünler, yükleme test cihazında, belirtilen yük ve hızlarda simüle edilerek doğrulanır

RUNFLAT

ALÜMİNYUM JANT

BEADLOCK

ÇELİK JANT

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.