Akın Güvenlik Sistemleri Bilgisayar İnşaat Mad. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Akın Teknoloji, bilişim teknolojilerinin hayatın bir parçası olduğu bilinci ile bilgi sistemleri ve Güvenlik Sistemleri konularında kurumlara anahtar teslim çözümler sunmak üzere, Elazığ’da 2014 yılında kurulmuştur.

Kendi alanlarında uzman çalışanlarının bilgi, deneyim ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik alt yapısı ile mobilitenin hızla arttığı günümüzde teknolojik çözümler konusundaki faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Şirketimiz güvenlik ve bilişim sektöründeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından ve sürekli takip edip uygulayarak kendini çok hızlı bir şekilde geliştirmeyi sürdürmektedir.

Kuruluşunu takiben hızla kendi bünyesindeki organizasyonel yapılanma ve bilişim alt yapısının oluşturulmasına yönelik çalışmalar yürütülmüştür.

Kendi bünyesindeki çalışmaların tamamlanmasıyla, hizmet verdiği şirketlerin bilgi güvenliği esası doğrultusunda bilişim topolojisi ve alt yapısının oluşturulması ile Güvenlik Sistemlerinin işletilmesinin sağlanması faaliyetlerini yürütmüştür.

Akın Teknoloji Kurulduğu ilk günden bu yana her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet portföyünü geliştirmiş ve genişletmiştir. 

İnşaat / Altyapı

Trafik & Mobese Çözümleri

Kamera Yangın Güvenlik Sistemi

Bilgi Teknolojileri – Veri Çözümleri

Kule Altyapı

Sabit & Mobil Telekominasyon

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.