AAG MAKİNA BASINÇLI HAVA SİSTEMLERİ İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

1986 YILINDAN GÜNÜMÜZE makine sektörüne hizmet veren firmamız, 2008 yılı içerisinde AAG MAKİNA BASINÇLI HAVA ve AAG HİDROLİK PNOMATİK isimli iki ayrı firmanın oluşumunu gerçekleştirmiştir.

AAG Makina Mühendislik Sistemleri ile endüstriyel teknoloji alanında uzmanlaşmış ve ileri düzey sistem entegrasyonuna sahip bir firmadır. Havayla başlayan gaz ayrıştırma teknolojisinde, her tür endüstri için, ileri düzey sistemler üretir ve geliştirir.

Ürettiğimiz ürünlerimizin tümü Patentli ve Yerli Malı Belgelisine sahiptir. 

AAG Türkiye’de ve 35 ülkede İsme Özel Markalama Özel üretim yapmaktadır.

AAG Makina, yaptığı işin hammaddesine, üretim tekniğine, ara ve son kontrollere, satış sonrası hizmetlere kadar geçen tüm süreçlerde üstün hizmet anlayışını hedef alarak, sektöründe iyi firma olmak ve iyi ürün üretmek için kurulmuştur.
 
AAG Makina, uygun fiyatlarla müşteri beklentilerine zamanında cevap vermeyi ve kaliteli ürünler ile pazar payını ve rekabet gücünü artırmayı hedeflemektedir.

AAG Makina, Toplam Kalite ve Çevre Yönetim sistemini kurmuş ve ana çalışma ilkesi olarak belirlenmiştir. Ürünler ve hizmetler, kalite ve çevre prensipleri doğrultusunda, ilgili dokümantasyon gereklerine uygun olarak yapılmaktadır.

AAG Makina, kalite ve çevre yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmek için gerekli izleme, ölçme, inceleme ve iyileştirme proseslerini planlamış ve yürütmektedir.

AAG Makina, iletişim ve eğitim olanaklarından yararlanan çalışanların katılımıyla oluşan ürün ve hizmetler ile müşteri gereksinimlerini zamanında ve yüksek verimle karşılar.

AAG Makina, tüm faaliyetlerini yasa ve hukuk kuralları çerçevesinde, yönetmelikler, düzenlemeler ve şartnamelere uygun olarak yürütür.

AAG Makina çalışanları, verdiği tüm ürün ve hizmetlerde konusuna hâkim, bilgili, işini seven, yaptıkları her işten sorumluluk duyan nitelikli ve kişisel çatışmalardan arınmış, hedeflere odaklı istekli bir takımdır.

AAG Makina üretilen atıkların doğaya atılmasını önleyerek, çevreye ve insana zarar vermeyecek şekilde bertaraf edilmesine, doğal kaynakların kullanımının azaltılarak, geri dönüşümlü malzemelerin kullanımına özen gösterir.

İleri İmalat Teknolojileri (Advanced Manufacturing Technologies)

Basınçlı Hava Kurutucuları

Adsorsiyonlu Hava Kurutucuları (Kimyasal Kurutucular)

Basınçlı Hava Filtreleri - (Hat Filtreleri

Aktif Karbon Kulesi

Oksijen Jeneratörleri

Nitrojen Jeneratörleri (Azot Jeneratörleri )

Su separatörleri

Yağ Buhar Ayırıcıları

Ozon jeneratörleri

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.