İLKFER GRUP

İLKFER GRUP2018-06-18T14:33:08+03:00

Project Description

İLKFER GRUP – BROSUR İNDİR

İLKFER GRUP, dünya çapında denizcilik firmalarına ve endüstriye her türlü hizmeti vermek için kurulmuş bir şirketler topluluğudur.

VECOM HOLLAND fırmasının, Türkiye temsilcisi olan firmamız, aynı zamanda, UNISERVICE INT. BV. ‘nin kurucu ortağıdır. Şirketimiz ürün ve hizmetlerini, BS EN ISO 9001 (sertifika no: 14690) kalite standartlarına uygun olarak sunmaktadır.

Şirketimiz 1989’den beri denizcilik firmalarına ürün ve servis, havacılık, endüstri ve rafineri sektörlerine temel kimyasal maddeler, bakım ve koruma ürünleri, yedek parçaları, test kitleri ve deneyimini sunmaktadır.

Hem Vecom B.V. hemde UNISERVICE GROUP ile olan ortaklığımız Türk Denizciliğine hizmet için büyük esneklik ve ucuzluk getirmektedir

Şirketimiz bünyesinde 2007 yılında kurulan UNIKAL KALİBRASYON ve DANIŞMANLIK şirketi, BW TECHNOLOGIES by Honeywell‘in Türkiye Denizcilik sektörü temsilcisidir.Bu nedenle her model gaz ölçüm cihazlarının kalibrasyonu ve sertifikalandırılması, ayrıca UTI cihazlarının kalibrasyonu ve sertifikalandırılması yapmaktadır. Bu şekilde sektördeki en önemli ihtiyaçlardan biri de UNIKAL ın bu hizmeti sayesinde ortadan kaldırılmıştır..”.

İLKFER GRUP, VISWA laboratuvarlarının Türkiye temsilcisi olarak her türlü yağ ve yakıt numunelerinin analizini, yorumlanmasını ve bazı özel durumlarda danışmanlık hizmetinin en hızlı, güvenilir ve kaliteli şekilde verilmesini sağlamaktadır.Dunyanın sayılı yakıt uzmanları ile birlikte yakıt sorunları ıle ılgılı butun problemlere cevap bulabilmekteyiz.Bu sayede Armatörlerimiz her türlü yakıt problmlerinde bize danışabilmektedirler.VISWA nın,Dunya denizciliğine en büyük hizmetlerinde biri olan,Akıllı gemı/VEEMS sistemı ve bununla ilgili  2017 yılı sonunda hizmete girecek olan MRV sistemi, VISWA LAB tarafından sizlerin hizmetine sunulmuştur.

İLKFER GRUP ailesine yeni katılan firmalarımız UNIMARIN Gemi Teknolojileri INMARSAT uydu haberleşme sistemleri ve VSAT haberleşme sistemlerindeki hizmetleriyle, müşterilerimize alternatif çözümler sunmaktadır.

Yedek parça olarak da sizlere, UNIMARITIME LTD firmamız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Tecrübeli kadromuzla sizlere yardımcı oluyoruz. Dünyanın neresinde olursanız olun, geniş servis ağımızla, ihtiyaçlarınıza karşılık verebiliyoruz.

İLKFER GRUP olarak ayrıca, UNISOFTWARE gemi yönetim yazılımı ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Yıllarca süren deniz tecrübesi ile yazılan bu yazılım, Denizcilik sektörünün tüm ihtiyaçlarını karşılamakta ve gemilerin kontrolünde gerek kara, gerek deniz personeline yardımcı olmaktadır.

İLKFER GRUP olarak 2017 yılından itibaren sizlere UNIENERJI fırmamızla geleceğe taşımak istiyoruz. Hem güneş enerjisini, hem de rüzgar enerjisinin çeşitli kullanım şekillerini sizlere sunacağız.

İLKFER GRUP olarak ailemize 2017 yılından itibaren UNIANTIQUE bölümünü de katmış bulunuyoruz. Gerek eski, gerek yeni deniz eskilerini hayata kazandırarak sizleri farklı dünyalara taşıyacağız.

İLKFER GRUP olarak 2017 yılından itibaren İLKFER DENİZCİLİK MÜZEMİZİ sizler için açmış bulunuyoruz. Müzemiz her zaman siz dostlarımız için açık olacaktır.

Bunların yanı sıra şirketimiz bünyesinde uluslararası firmaların Türkiye temsilcilikleri bulunmaktadır; bu firmaların tümü ISO kalite standartlarıyla kendi alanlarında almış oldukları özel sertifikalarla kendilerini ispat etmişlerdir.

1-SU TEDAVİ ÜRÜNLERİ

SOĞUTMA SUYU VE EVAPORATÖRLERİN TEDAVİSİ

ALÇAK VE YÜKSEK BASINÇLI KAZANLAR

EKİPMAN

2-YAKIT – EGZOST GAZI TEDAVİSİ

EKİPMAN

3- MAKİNE DAİRESİ BAKIMI

GENEL BAKIM

KAZANLAR HAVA KULERİ / ISI DEĞİŞTİRİCİLERİ TATLI SU JENERATÖRLERİ YAĞ SEPERATÖRLERİ VE FİLTRELER ELEKTRİKSEL TEMİZLEYİCİLER EKİPMAN

4- GÜVERTE BAKIMI

ONARIMLAR

YAKIT SIZINTILARI

5- KOROZYON TEDAVİ / BALLAST TANK KORUMASI

6- TANK TEMİZLİĞİ

EDİBLE OİL / BALIK YAĞLARI

MİNERAL YAĞLAR

PASLANMAZ ÇELİK

7- SANITATION TREATMENT

8- TEKNİK TEDAVİ

9- VECOM ÇEVRECİ ÜRÜNLER VE CLEAN SERİSİ ÜRÜNLER

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla 2009 yılında Tuzla bölgesinde kurulmuş olan Unikal Kalibrasyon Danışmanlık laboratuvarımız 2010 yılından itibaren TÜRKAK tarafından akredite edilmiştir. Denizcilik sektörünün öncü firması olan İLKFER Grup bünyesinde yer alan laboratuvarımız; kalite, güven, sürat ve uygun fiyat politikalarını kalibrasyon uzmanlığı ile birleştirmiştir. Yenilikçi ve araştırmacı yapısıyla fark yaratan firmamız tüm sektörleri kapsayacak şekilde kalibrasyon ve eğitim hizmetlerine kendini sürekli geliştirerek devam etmektedir. Zaman kavramının Denizcilik Endüstrisi için çok önemli bir unsur olduğunun bilincinde olan firmamız, test ekipmanlarını sizlere en kısa sürede hizmet verebilecek seviyede çok kaliteli cihazlardan oluşturmuştur. Test edilecek ürünler, tesisinizden alınacak ve testi yapıldıktan sonra sertifikası hazırlanıp, tesisinize en kısa sürede bırakılacaktır.

✓ Basınç kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Sıcaklık kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Boyut kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Elektriksel kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Hacim kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ On-Board Kalibrasyon

✓ Basınç ve sıcaklık test kiti

✓ Portatif toksit/ Oksijen Tekli Gaz Detektörü kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Portatif Çoklu Gaz Detektörü kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Alkolmetre kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ U/T/I (Ullage – Temperature-Interface) Detektör kalibrasyonu ve sertifikasyonu

✓ Atık su analizi

✓ İçme suyu analizi

ÜRÜNLER VE SERVİS

 

• Kimyasal – Sinai Gazlar / Kaynak Ekipmanları ve Elektrotlar/Soğutma Gazları /Fire Fighting & Safety / Teknik Servis ve Danışmanlık / Kimyasal ve Ultrasonik Temizlik /Paslanmaz Çelik Tedavisi
• Basınç – Sıcaklık Kakibrasyonları / Tekli ve Dörtlü Gaz Ölçer Kalibrasyonları /U-T-I Onarım ve Kalibrasyonu / Atık su-Sewage-Sintine Suyu Analizleri
• INMARSAT uydu haberleşme sistemleri ve köprü üstü cihazları servisi
• Yedek parça temini / tamir, bakım ve recondition
• Gemi yönetim sistemi yazılım programı
• Yakıt ve yağ analizleri, silindir yağı analizleri, seperator verimlilik testleri
• Balast suyu tedavi sistemleri ve balast suyu testleri
• Yakıt , yakıt analizleri
• Silindir yağlama yağı analizleri
• WEEMS sistemi
• MRV sisteminin takılması ve uygunluğu