Ekinler Endüstri San. Tic. A.Ş.

Ekinler Endüstri San. Tic. A.Ş.2017-12-10T05:25:57+02:00

Project Description

Kurulduğu 1984 yılından bu yana Ekinler, başta beyaz eşya olmak üzere, kombi, otomotiv, güneş enerjisi, jeneratör ve akü sektörlerindeki önde gelen firmalara çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Kendi bünyesindeki uzman Ar-Ge ve üretim mühendisleri ve kalıp üretim, plastik enjeksiyon, saç şekillendirme olanaklarıyla dar ölçü toleranslı her türlü metal ve plastik parça üretiminde iddialı bir altyapıya sahiptir. Grup bünyesinde bir kablo üretim firmasının da yer alması Ekinler’i pek çok açıdan güçlü ve rekabetçi kılmaktadır.

ISO TS 16949 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemlerinin uygulandığı Ekinler’in başlıca üretim kalemlerini kablo demetleri, termal sigorta, NTC sensör, Ozonizer, cam klipsleri, güneş enerjisi panel bağlantı kutuları, akü hücre bağlantı elemanları olarak saymak mümkündür.

Ekinler Grup, 32 yıllık tecrübenin getirmiş olduğu sağlam altyapı ve profesyonel kadrosuyla, son yıllarda Savunma Sanayi ve Raylı Sistemlerle ilgili projelerde yer almaya başlamıştır ve bu sektörlerde de çok kısa zamanda aranan bir firma olmayı hedeflemektedir.