DADE Teknoloji Tasarım Mühendislik Arge Sanayi A.Ş.

DADE Teknoloji Tasarım Mühendislik Arge Sanayi A.Ş.2017-12-10T05:25:59+02:00

Project Description

D.A.D.E 1997 yılında faaliyete başlamıştır. DADE konusunda uzman ile Türkiye’de  en modern ve son teknoloji sistemlere göre tasarım gücü oluşturmak üzere;

1- Uçak tasarımı (havacılık)

2- Tahrik ünitesi sistemi

2.1- Jet Motorları (Turbo Fan), (Turbo Jet)

2.2- Dizel, Benzinli Yanmalı Motorlar (Gemi, Tanklar)

2.3- Otomatik Şanzıman, Manüel Şanzıman, Gemi, Denizaltı

2.4- Gemi ve Denizaltı Tahrik Şaftı

2.5- Gemi ve Denizaltı Pervaneleri

tasarımında lider bir kuruluştur.

Hava-Uzay Tasarım ekibimiz, insanlı ve insansız uçaklar, uzay aracı, yüksek enerjili lazer sistemleri, mikroelektronik ve dünyanın güvenli bir yer olması için kritik öneme sahip diğer sistemleri ve alt sistemleri geliştirmekte, entegre etmekte, üretmekte ve desteklemektedir.

Kendi sektörümüzde çalışanlar ve mühendislik, üretim, prototip ve iş yönetimi alanında çalışan işletmeler ve küresel tedarik zinciri ile işbirliği yapıyoruz. Bu ekipte, Gelişmiş Programlar Teknolojisi, Tasarım Mühendisliği ve Nişan ve Gözetim Sistemleri ve Uzay Sistemleri Bölümlerimizde çalışma şansı bulacaksınız. Hatta daha da önemlisi, tüm dünyada insan yaşamını koruyan inovasyonlar yaratma fırsatı yakalayacaksınız.

Mühendislik alanındaki hedefimiz, bu alandaki uzun yıllara dayanan deneyimimizi kullanmak ve büyük bir kütüphaneye sahip modern mühendislik sisteminden faydalanmaktır. Tasarım mühendisliği ve prototip konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahibiz ve prototipten sonra ürünü nasıl test etmemiz gerektiğini biliyoruz.

ABD, Avrupa ve Asya’dan üst düzey müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

D.A.D.E, gerçekten eşsiz ve yetkinliğe dayanan bir program ve öğretim yöntemi ile çalışmaktadır. Program, Yaratma, İletişim, Ticarileştirme ve Sistemler olmak üzere dört alanda daha fazla beceriyi kapsar. Uzmanlık Döngüleri adındaki öğretim yöntemi, kurumdaki düzeyine veya eğitim durumuna bakılmaksızın herkesin dünya çapında inovasyon becerileri geliştirmesini sağlar. Daha da önemlisi, programın tamamı dinamik bir yapıya sahiptir. Yeni bilgilere ve keşiflere dayanılarak yılda iki kez güncellenir. D.A.D.E, doğru materyalin seçilmesi ve doğru materyalin bulunması için büyük bir kütüphaneye sahip özel Mühendislik Araçları (M.L.C.V.) geliştirir.

Sonuç olarak, bu güne kadar başarı ile tamamladığımız sivil ve askeri standartlara uygun projelerimiz, 300 den fazla uluslararası korumalı patentlerimiz ve  referanslarımızdan aldığımız tecrübe, bilgi birikimi ve güçle, HERHANGİ BİR HÜKÜMET VE KURUM KISITLAMASI OLMADAN ve EN SON TEKNOLOJİ ile, günümüz ve SONRASINA HİTAP EDEN TEKNOLOJİ ve İSTERLERİNE UYGUN sistem TASARIMINI, ön tasarım aşamasından başlayarak, KENDİ GELİŞTİRDİĞİMİZ özgün YAZILIMLARLA ön testleri dahil prototip yapımı ve doğrulama süreçleri dahil modüler olarak