TEZMAKSAN ROBOT ve OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Tezmaksan Robot Teknolojileri, takım tezgâhları sektörünün lideri olan Tezmaksan Makine’nin sürdürülebilir iş gücü ve yatırım hedefleri doğrultusunda kurulmuş, 3.000 metrekarelik kapalı alana sahip; proje, kurulum ve satış sonrası hizmetleri bünyesinde barındıran bir mühendislik firmasıdır.

Her sektörün kullanımına uygun, yüksek performanslı ve verimlilikten ödün vermeyen robot entegrasyon ve otomasyon uygulamaları yapan Tezmaksan Robot Teknolojileri, günümüz endüstriyel üretiminin gereksinimi olan tekil otomasyon, robotlu hat kurulumu ve otomasyon konularında anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

ÜRÜNLER:

CUBEBOX sistemi ile makina beslemesinde operatör ihtiyacını minimum düzeye indiren, duruş olmadan çalışabilir bir sistem sunuyoruz. CUBEBOX sistemi ile özellikle gece vardiyalarında %50 verim alabilirsiniz. Standart yapısı ile tüm CNC tezgahlara uyumlu olup, firmaya özel robot sistemlerinden %20 daha ucuz ve sadece 1 günde devreye alınabilmektedir. Ayrıca bu sistem ile Robot Programlama bilgisine ihtiyaç duymadan parça değişimi yapabilirsiniz.

Her tür kontrol ünitesi ve dilediğiniz robot markasına uyumludur. Palet değiştirme özelliğine de sahip olan bu sistem, robot makine ile birlikte çalışırken operatörde magazini doldurup boşaltabilmektedir. Esnek yapısı ile fabrika içerisinde makinadan makinaya kolayca taşınabilir bir yapıdadır.

ROBO CAM yazılımı, yine yerli üretimimiz olan CUBEBOX ROBOTLU otomasyon projesinin hayata geçirilmesi ve bu projenin devamında sistemine entegre edilmesi ile üretim hayatına başladı. CUBEBOX robotlu otomasyon sistemine dahil ederek başlayan otomasyon yolculuğumuz da bir sonraki amacımız operatörlerin robot programlama bilgisi ve deneyimine gerek kalmadan, daha kolay daha hızlı aksiyon almalarını sağlayabilmek oldu.

Operatörün robot programlama bilgisine gerek kalmadan, işlenecek iş parçalarının katı modelleri sisteme transfer ediliyor. Kendi yazılım ekibimiz tarafından geliştirilen, kullanıcı dostu Robocam yazılımı ile Robot programlaması otomatik programlanabilir hale gelmiştir. Böylelikle operatöre kolaylık sağlanmasının yanı sıra, robotun referans tanımlama işlemleri esnasında kaybedilen zamanlar da minimize edilmiş oluyor.

Cubebox robotlu otomasyon sistemleri için tasarlanan ve robotun kontrolüne olanak tanıyan ROBO CAM, aynı zamanda diğer tüm robotlu makinelerde de kullanılabiliyor. ROBO CAM ile robot programlama bilgisine gerek kalmazken, ürün çizimlerini yüklediğinizde ROBO CAM bunu robotun anlayacağı dile çeviriyor. Operatöre kalan tek iş ise magazini doldurup boşaltmak oluyor. 

Akıllı Fabrika Sistemleri (Smart Factory Systems)

Büyük Veri Analitiği (Big Data Analytics)

Robot, Otomasyon, Ekipman, Yazılım ve Yönetim Sistemleri (Robot, Automation, Equipment Software and Management Systems)

3 Eksenli CNC Makine (3 Axis CNC Machine)

C Eksen Torna (C Axis Lathe)

Robotlu Otomasyon Sistemleri

Robot Entegrasyonu

Robo CAM Sistemi

IoT

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.