TAİS GEMİ İNŞ. VE PAZARLAMA A.Ş

TAIS, dünyanın dört bir yanındaki zorlu müşteriler için donanma gemisi yapımında uzman ve yenilikçi çözümler sunmak amacıyla, Türkiye’nin önde gelen 5 tersanesinin sahipleri tarafından kurulmuştur.

Barbaros Hayreddin Paşa ve Kılıç Ali Paşa gibi büyük Amirallerin yanı sıra dünya haritasının öncüleri Piri Reis ve Ali Macar Reis’in önderlik ettiği 11. yüzyıla dayanan köklü ve saygın Türk Denizcilik mirası ile motive olmuş; TAIS, Batı’nın fikirlerini Doğu, İslam ve Türk medeniyetleriyle birleştiren geleneğini 21. yüzyıla tanıtmaktan gurur duyuyor.

Türkiye’nin Tuzla ve Yalova’da bulunan gemi yapım endüstrisinin kalbinde yer alan TAIS ortakları, en iyi know-how ve son teknoloji teknolojilerini kullanarak lider bir pozisyon edinmiş ve gelişmiş donanma çözümleri talep eden tüm segmentlerde dünya liderleri arasında olmayı hedeflemektedir.

Grup, Türk Donanması Savunma Bakanlığı için çağdaş, güçlü ve modern bir güç yapısına imza atmış bir dizi projeyi tamamladı.

Gemi inşasının yanı sıra TAIS, başlangıç ​​ve dağıtım aşamalarında ömür boyu uzatmaya kadar toplam müşteri desteği ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

TAIS’in başarınız ve gücünüz için ortak olmasına izin verin!

Bora Sınıfı Gemiler

Kuvvet Projeksiyonu

Amfibi Gemiler

Devriye Gemileri

Hızlı Savaşçılar

Özel Gemiler

İkmal Gemileri

Çıkarma Gemisi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.