SKYJET TEKNİK HAVACILIK VE EĞİTİM A.Ş.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından EASA Part 147 yetkili kuruluşların ülkemizde gerçekleştirmiş olduğu sınavların otoritemiz nezdinde kabulüne dair yayınlanan genelgeye istinaden yapmış olduğumuz başvurumuz otoritemiz tarafından kabul edilmiş olup SKYJET olarak EASA partnership anlaşmalı firmalarla işbirliğiyle gerçekleştirmekte olduğumuz EASA Part 66 sınavları SHY 66 lisansına yönelik her türlü işlemde kabul görecektir.

Bünyemizde faaliyet gösteren Özel Gökjet Havacılık Lisesi ve Atatürk Havalimanı E kapısında faaliyet gösteren 12 nolu hangarda uçak bakım organizasyonumuz ve merkez ofisimizde 12, 20, 24 kişi ve üzeri mevcutlu teknik ve özel eğitim amaçlı, tam donanımlı akıllı tahta, projeksiyon ve bilgisayarların bulunduğu sınav ve eğitim merkezleri, kütüphane, kafeterya ve diğer sosyal alanlarla hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

EASA Part-147 onaylı partner firmalar ile teorik/pratik eğitimleri ve EASA Part-145 eğitimleri bulunmaktadır. EASA Part-145 eğitimleri İş-Başı (OJT), İnsan Faktörleri, Module-10 (Havacılık Kuralları), EWIS, SMS, MOE/SHY145, ve özel uzmanlık eğitimlerinden oluşmaktadır.

Skyjet ilgili bakım yetenekleri doğrultusunda müşteri uçaklarına bakım hizmeti vermektedir.

Ayrıca bünyemizde; siparişler üzerine istenilen uçak tipi ve özelliklerinde simülatör (cockpit) imalatı/üretimi yapılmaktadır.

Uçak Bakım ve Teknik Destek

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.