OBSS BİLİŞİM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ DAN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

OBSS, 2005 yılından beri Türkiye’nin en büyük ve saygın kurumlarına yazılım hizmeti sunmaktadır. Sürekli büyüyen, 400 kişilik uzman kadrosuyla, Java ve .NET alanında anahtar teslim proje ve dış kaynak hizmeti verirken; yazılım mimarisi, proje yönetimi, sürüm ve konfigürasyon yönetimi, kodlama, yazılım kalite güvence testleri başlıklarındaki tecrübesi ile yazılım sektörüne katma değer sağlamaktadır.

Firmalara yazılım hizmeti vermenin yanı sıra kurmuş olduğu AR-GE laboratuvarı ile geleceğe yatırım yapan OBSS, geleceğin bir parçası olmayı değil geleceği şekillendirenler arasında yer almayı tercih etmektedir. Bu doğrultuda, laboratuvarda otonom su üstü, sualtı ve hava taşıtları üzerinde çalışılmaktadır.

Otonom araçların görev amaçlı bir araya getirilerek filo şeklinde birlikte çalışabilmelerinin sağlanması hedeflenmektedir. OBSS, AR-GE çalışmalarından elde ettiği tecrübe birikimi ve ortaya çıkardığı özgün ürünlerin sivil ve askeri alanda çok sayıda uygulama bulacağını değerlendirmektedir.

OBSS Mobile ile kurumsal firmalara iOS ve Android uygulamaları alanında yaratıcı ve yenilikçi mobil uygulama çözümleri sunan OBSS, Atlassian’ın Türkiye’deki ilk ve tek platin iş ortağıdır.

OBSS, müşterilerine Teknopark İstanbul, Ankara Cyberpark, San Francisco ve New York ofisleri ile hizmet vermektedir.

Online Sınav Sistemi

Çevrimiçi Sınav Güvenliği

Sosyal Etkileşim Platformu

Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.