KALE HAVACILIK

Kurumsal Misyon

Yüksek kalitede endüstriyel ve teknolojik ürünler üreterek çalıştığımız kişilere değer katmak ana hedefimiz ve ilgimizdir.

Kurumsal Vizyon

  • KaleHavacılık’ın temel amacı, ileri teknoloji gerektiren, yüksek değerli havacılık sistemleri geliştiren ve üreten bir kuruluş olmaktır.
  • Kale Havacılık olarak, savunma ve havacılık sektöründe dünyanın önde gelen firmalarıyla rekabet ediyor, teknolojik gelişmelerin öncülüğünü oluşturan şirketler grubu içerisinde yer almak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin ötesine geçmek ve nitelikli işgücünü bünyemizde bulundurmak.

KaleHavacılık olarak yerel ve küresel havacılık ve savunma şirketleri ile rekabet etmektedir; Kale Grubu şirketleri ile işbirliği içinde ve sürekli iyileştirme yaklaşımı ile yetkin ve uzman insan gücünü bünyemizde bulundurarak müşteri beklentilerini yakalar ve aşarız.

KALE, havacılık endüstrisi için yapısal bileşenler, montajlar ve kitlerin lider tedarikçisidir. Ticari, kurumsal ve askeri uçaklar için karmaşık sac metal, işlenmiş bileşenler ve kompozitlerin imalatında uzmanız. Mühendislik işbirliği, talaşlı imalat, sac metal, montaj, ısıl işlem ve yüzey işleme hizmetleri sunan KALE, ideal tek kaynaklı tedarikçi haline gelmektedir.

KALE HAVACILIK Sanayi A.Ş. bir Kale Grubu şirketidir

Kale Grubu 1957 yılında kuruldu.

ANA FAALİYET ALANLARI:

  • Seramik
  • Kimya
  • Madencilik
  • Nakliye
  • Enerji
  • Yazılım
  • Robotik
  • Havacılık

 KALE HAVACILIK 1969 yılında Kalekalip Makina ve Kalıp Sanayii adı altında Kale Teknik & Kimya Grubu bünyesinde 3 ana faaliyet alanı ile kurulmuştur;

– Havacılık

– Araçlar ve Fikstürler.

2007 yılı başında Kale Grubu, İstanbul Tuzla’da yeni bir tesis kurarak, Havacılık ve Uzay işletmesini KALE Havacılık ve Uzay olarak anılacak KALE HAVACILIK AŞ adı altında bu tesise taşımıştır. Kale Havacılık, havacılık endüstrisinde hizmet vermek üzere 2008 yılında faaliyete geçmiş ve yıllar boyunca çoğu askeri ve ticari uçak programını desteklemiştir. Başlangıçtan beri KALE, üretim yaklaşımında yenilikçi olmuştur. 2012’den itibaren KALE, hidroforming, streç şekillendirme ve Yapısal Montajlar dahil olmak üzere sac metalde yetenekler ekledi. Bugün KALE, mühendislik, yüzey işleme, montaj, takım oluşturma ve bileşen imalatı sunmaktadır. KALE, bir Serbest Ticaret Bölgesinde faaliyet göstermektedir ve boyut ve kapasite olarak büyümeye devam etmektedir.

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.