GÖKSER MAKİNE ENERJİ HORTUM İTH. VE İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Gökser Makine kurulduğu 1987 yılından bu yana Savunma ve Havacılık Sektörleri için özel tasarım ve imalatlar yapmaktadır. Üretim hayatına askeri çadır, mobil hastane iklimlendirme sistemleri tasarım ve üretim olarak başlayan Gökser Makine, bugün Ar-Ge, tasarım, prototip üretim ve seri imalat faaliyetlerinin hepsini bir çatı altında toplayarak Savunma ve Havacılık sektörlerine özel çözümler sunmaktadır.

Firmamıza ait üç adet marka bulunmaktadır. Bunlardan ilki Techniflex Endüstriyel esnek hava nakil kanallarıdır, bu kanallar, kara araçlarında, gemilerde, uçaklarda helikopterlerde ve havaalanlarında kullanılmaktadır. Yüksek ısı yada diğer zorlu çevresel şartlarda hava, partikül, toz transferlerinde kullanılan bu kanalların Türkiye’deki tek üreticisi konumundadır. Thermacool markamız adı altında askeri ve sivil mobil iklimlendirme, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri özel tasarlanmakta ve üretilmektedir. NATO standartlarında çalışabilen özgün tasarımlar, hem Türk Ordusunun hem de yabancı orduların hareket kabiliyetini arttırmaktadır. Gökser markası altında ise savunma ve havacılık sektörleri için gerekli özel Ar-Ge çalışmaları, tasarım ve prototip çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda dört adet Avrupa Birliği tarafından fonlanan Ar-Ge projesi, dört adet de TÜBİTAK tarafından fonlanan Ar-Ge projesi başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Avrupa Birliği projelerinin iki tanesinde koordinatör yani konsorsiyum lideri olarak projeyi yürütmüş ve TUBİTAK’dan Özel Ödül alınmıştır. Referanslarımız arasında, Kara Kuvvetleri, Hava Kuvvetleri, Kara Havacılık Okulu, Emniyet Genel Müdürlüğü, Yabancı ordular, Aselsan, TAI, Roketsan, FNSS ve Havelsan gibi kuruluşlar bulunmaktadır.

Savunma Sanayi / Askeri Çadır / Kamp İklimlendirme

Mobil Hastane İklimlendirme

Havaalanı Yer Destek Ekipmanları

Özel Tasarım ve İmalat

Endüstriyel Uygulamalar / Mantar ve Kompost Tesisleri

Gıda Kurutma Tesisleri

Endüstriyel Esnek Hortumlar

Mobil Isıtıcılar

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.