GETHAM TASARIM VE MODELLEME MERKEZİ A.Ş.

Gaziantep Bölgesel Endüstriyel Tasarım ve Hibrit Modelleme Merkezi (GETHAM), Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında, Gaziantep Ticaret Odası ve KOSGEB Müdürlüğünün ortaklaşa yürütmüş olduğu çalışma olup, il k bölgesel tasarım merkezi niteliği taşıyan firmadır.

GETHAM, bölgemizin yenilikçilik ve rekabetçilik kapasitesini geliştirecek, KOBİ’Ierimizin küresel pazarda rekabet güçlerini artırmasına vesile olup, tüm KOBİ ve girişimcilerimizin yenilikçilik kapasitelerini iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Hedeflerimiz doğrultusunda firmamızın öncelikli uygulama alanı Gaziantep olmakla birlikte, çevre iIleri de kapsamaktadır.

Bu çerçevede, 24 Mayıs 2018 tarihinde hâlihazırda konusunda uzman bir ekiple çalışmalarına başlayan GETHAM, üretim süreç Yerinde tasarım düşüncesini barındıran ya da tasarımı üretim süreçlerine dâhil etmeyi planlayan şirketlere bu konuda  uzman  ve altyapı desteği sağlayacaktır.GETHAM, öncü merkez bünyesinde işletmelerimize ve girişimcilerimize, Tasarım ve Ürün Geliştirme, Pazarlama ve İletişim Tasarımı, Gelişmiş Modelleme ve Gelişmiş Üretim Laboratuvarı ile Tasarım İnkübasyon olmak üzere dört ana alanda  hizmet sunmaktadır :

1-GETHAM AJANS: Pazarlama ve iletişim tasarımı gerçekleşmektedir. Kurumsal kimIik çalışması, markalaşma süreçleri ve pazarlama konusunda hizmet verilmektedir.

2-GETHAM STÜDYO: Endüstriyel Tasarım ve Görsel tasarım uzman desteği ile fikirden tasarıma, tasarımdan prototipe yol alan, Ar-Ge çalışmaları, inovasyon yolculuğunu, ürün geliştirmeyi içermektedir.

3-GETHAM FABRİKA: Takı tasarım, Deri tasarım, Tersine mü hendisIik,3B eklemeli imalat laboratuvarları, silikon kalıplama, CNC Router, Beş eksenli CNC ve Elektronik devre tasarımı Laboratuvardan oluşmaktadır ve Gelişmiş Modelleme ve Gelişmiş Üretim konusunda hizmet verecektir.

4-GETHAM Start up ise, inkübatör birimi oluşturarak, genç tasarımcıları ve tasarım odaklı ürün fikirleri olan girişimcileri desteklemek ve onların kendilerini yerel firmalara tanıtmalarına yardımcı olmak üzere destek sağlama amacıyla kurulmuştur.

Pazarlama ve İletişim Tasarımı

Endüstriyel & Görsel Tasarım

GETHAM Fabrika

GETHAM Start Up

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.