DORUTEK TEKNOLOJİ BİLGİSAYAR YAZILIK DANIŞMANLIK VE DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.

Uzun yıllar Bilişim Teknolojileri ve Teknolojik Tabanlı Çözümler konusunda çalışmalar yapmış, bilgi birikimlerini daha profesyonel bir seviyeye taşıyıp yoluna devam etmek isteyen bir ekibin ortak hedef üzerinde birleşmesi ile firmamızı kurmuş bulunuyoruz. Temel hedeflerimizden en önemlisi, yüksek mühendislik tabanlı çözümlerin, sektörel yoksunluklar doğrultusunda şekillendirilerek, endüstriyel katma değeri olan projelere imza atmak ve farklılık yaratmaktır.

Ekibimiz içerisinde bulunan lisans, Yüksek Lisans ve doktora seviyesinde çeşitli mühendislerin bilgileri doğrultusunda çalışmalar yapacak olan firmamız, faaliyete has çözümlere sahip olmak isteyen siz değerli müşterilerimizizn hizmetinde olacaktır.

Firmamız, altyapı ve bilgi birikimi itibarı ile, bilişim teknolojileri, elektrokimyasal kaplama yöntemleri (ECM-EDM), savunma sistemleri detay ürünleri, kimyasal dayanımlı malzemeler ile özel cihaz çözümleri, mühendislik plastikleri kullanımı gerektiren çözümler, Polipropilen (PP-PPs), polietilen, PVC, ANTİ static PVC, PVDF Kaynak ve Şekillendirme, Elektroliz Kaplama Sistemleri Üretimi, isteğe bağlı tasarlanan Kimyasal Çeker Ocaklar ve Laboratuar projelendirme ile ilgili hizmetlerini sağlamaya başlayacak ve her geçen gün çözümlerine yenilerini ekleyecektir.

Aynı zamanda, konularında uzman yurt dışı firmaların Türkiye temsilcilikleri ile de alternatif ürün temini sağlayabilecek ve yelpaze geniş tutulacaktır. İlk olarak, elektroliz kaplama ve daha birçok özel alanda gereksinim duyulan DC-Pulse Reverse DC güç kaynakları adına dünya pazarında ciddi bir yüzdeye sahip PLATING ELECTRONİC ve DYNATRONIX firmaları ile Türkiye distribütörlük anlaşmaları tamamlanmıştır. ,

Yine laboratuar ortamlarında kullanılan kimyasal küvetlerdeki sıvıların devir daim ve filterlenmesine yönelik dünya lideri üretici FLO KING firması ile Türkiye Yetkili Satış Temsilciliği konusunda mutabakat sağlanmıştır. Kimyasaldan etkilenmeyen polipropilen hortum ve fittingler ile ilgili olarak JACO markası ile disribütörlük anlaşması bulunmaktadır. Lab fittingleri ve musluklar konusunda PP,PVC ve PFD gibi birçok malzeme yelpazesinde ürün sağlayabilen Marquest Scientific ile distribütörlük anlaşmamız sürmektedir.

Çözüm üretebilmenin öncelikle algılamada farklılık yaratmakla ve talepleri çok detaylı olarak değerlendirmekle mümkün olabileceğine inanan ve oluşturacağı çözümlerde bu çalışma prensibini belirleyen firmamız, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak ilerlemeyi hedeflemektedir.

Otomasyonlu Ürünler

Standart Ürünler

Özel Çözümler

Kimyasal Dayanımlı Salyangoz Fan

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.