BÜYÜK COŞKUNLAR HAVAİ FİŞEK SAN. TİC. A.Ş.

Ülkemizin havai fişek ve piroteknik oyuncak alanındaki ilk ve tek öncüsü olan Büyük Coşkunlar Proteknik Kimya Sanayi Havai Fişek Tic. Ltd. Şti.  1966 yılında Hüseyin Coşkun Tarafından 15.000 m2 bir alan üzerine inşa edilmiştir. Şirketimiz 2007 yılından itibaren ise Sakarya ‘nın Hendek ilçesine bağlı yukarı çalıca tepe açma mevkiinde 15.000 m2 si kapalı alan olmak üzere toplam 300 dönüm arazi üzerine, Avrupa standartlarına uygun olarak inşa edilen yeni tesislerinde hizmet vermeye devam etmiştir.50 yılı aşkın süredir piroteknik oyuncak alanında faaliyet gösteren firmamız yaklaşık 24 yıldır havai fişek alanında da hizmet vermeye başlamış ve ürün yelpazesini büyük bir hızla geliştirmiştir.
Ülkemizin havai fişek sektöründeki tek üreticisi olma unvanına sahip firmamız; özellikle bataryalar, gök bombası, havai fişek, iç ve dış mekân volkanlar ve piroteknik ürünlerin üretiminde uzmanlaşmış ve her gecen gün kalite standartlarını yükseltmiştir. Alanında uzman olan nitelikli teknikerlerimiz ve deneyimli personelimiz ile müşterilerin talep ve istekleri doğrultusunda hazırlanan ürünlerimiz sahip oldukları yüksek kalite ve uygun fiyatlarından dolayı tercih sebebi olmuştur.  Güvenilirlik ve kalitenin ön planda tutulduğu ürünlerimiz, üretim sonrasında uzman kadromuz tarafından test edilip siz müşterilerimize sunulmaktadır. Firmamız bünyesindeki havai fişek ateşleyici sertifikasına ve lisansına sahip güler yüzlü uzman kadromuz; düğünlerde, festivallerde, özel etkinlik ve kutlamalarda, resmi ve dini bayramlarda, resmi kurum ve kuruluşlar tarafından organize edilen il, ilçe ve köylerde yapılan açık veya kapalı alanlardaki etkinliklerde,  müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda müzik eşliğinde özel efektlerden oluşan görsel bir şölen sunmaktadır.
Yaklaşık yarım asırlık tecrübesi ile sektörde fark yaratan firmamızın vizyonu; özel projeleri ve ürünleri ile iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da tanınan bir marka haline gelmektir. Türkiye’de havai fişek sektörünün lideri olan en büyük yerli üretici konumundaki kuruluşumuzun misyonu ise teknolojide ki son gelişmelerin ışığında kaliteli ürünlerimiz ve güvenilir hizmetimiz ile müşteri taleplerini taahhüt edilen yer ve zamanda karşılamak ve güvenle özdeşleşen markamızı gelecek yıllara taşımaktır.

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.