BARSAV HAVACILIK ELEKTRONİK VE SAVUNMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

     2016 yılında kurulan BARSAV Havacılık  Elektronik ve Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, sektöründe Dünya ve Türkiye pazarına hitap etmek amacıyla üretimlerine devam etmektedir. Firmamız Havalimanı Pist ve Taksiyolu Aydınlatma Sistemleri, Havalimanı Pist Aydınlatma altyapı sistemleri ve Helikopter pist aydınlatma sistemleri üretmektedir. Bu ürünlerin yanında savunma sanayi ihtiyaçları ve havacılık alanında kullanılan spesifik ürünler tasarlanarak kendi bünyemizde Ar-Ge faliyetlerimiz yürütülmekte ve üretimlerimiz devam etmektedir.

Üretimlerimiz ilgili ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak yapılmakta ve belgelendirilmektedir. En düşük maliyet ve en yüksek verimlilik esas alınarak ekibimizle birlikte güvenilir ürünler elde etmek amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Enerji tasarrufu sağlamak için LED sistemlerine ait çözümler üretilmekte ve geliştirilmektedir.

Tesisimiz 350 m² kapalı alana ve 50 m² açık alana sahiptir, etrafı tel örgülerle çevrilmiş iş merkezinde bulunan tesisimiz sanayi bölgesinde olup , merkezi konumludur. En üst katımız Kontrollü Bölge olarak tesis edilmiş olup, Milli ve Nato Tesis Güvenlik Belgesine sahiptir. 
Havalimanı Pist Aydınlatma

Yaklaşma Işıkları

Ana Pist Işıkları

Taksiyolu Işıkları

Kontrol Ünitesi

Bağlantı Ekipmanları

Rüzgar Yön Göstergeleri

Helikopter Pist Aydınlatma

Sadece Üye Firmalarımız Yararlanabilir.

Firmaya iletmek istediğiniz taleplerinizi bu formu doldurarak iletebilirsiniz.